Ndërroi jetë veterani i UÇK-së (FOTO)

Në moshë të re sot në Vushtrri ka ndërruar jetë, ish ushtari i UÇK-së, Rizah Ibra, raporton Gazeta Online Veriu.info.

Varrimi bahet sot në prej orës 13:00 ne varrezat e qytetit, në fshatin Begaj të Vushtrrisë.

Burime të gazetës mësojnë se i ndjeri ka jetuar në kushte të rënda materiale dhe ka qenë i sëmurë rëndë për një kohë të gjatë. /Veriu.info/

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE