Ndërron jetë babai i reperit kosovar

Data 24 shtator është shndërruar në ditë zie për Elinel-in.

Njeriu i tij më i shtrenjtë, babai i reperit ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram, ku dhe ka publikuar një fotografi të të ndjerit.

“Pusho n’paqe”, ka shkruar Elinel.

SHPËRNDAJE