Ndeshja ka përfunduar, por shikoni çfarë ndodhi me portierin e Bayernit

Portieri i Bayern Munich, Ulerich, është fajtori kryesor që ata u eliminuan sonte nga Liga e Kampionëve.

Portieri i skuadrës gjermane bëri një gabim katastrofal në minutën e 46’, duke ia fal topin Karim Benzemas.

Ulerich ishte padyshim lojtari më i dobët i ndeshjes, kjo sipas notës që mori, 5.3, përcjell ORAinfo.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë)

Pas ndeshjes, të gjithë lojtarët kanë shkuar në zhveshtore, mirëpo Ulerich ka qëndruar i ulur në fushë, pasi që është tronditur nga ajo se çfarë i ndodhi.

SHPËRNDAJE