Ndodh ajo që pritej, pikërisht ditën e shpërndarjes ‘acarohen’ raportet mes LDK-së dhe VV-së

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Alban Krasniqi, i cili është burri i deputetes Albulena Haxhiu, ka kritikuar fjalimin e shefit te grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti.

Madje, fjalimin e Hotit, në seancën e jashtëzakonshme, për shpërndarjen e Kuvendit, Krasniqi e ka quajtur të panevojshëm, duke i thënë “ik te vendi – shpërndaje Kuvendin”.

SHPËRNDAJE