Ndodh befasia n’Kosovë Show: Momenti kur ish-ushtarët e UÇK-së, e thonë bashkë me Limajn betimin e UÇK-së (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, janë lideri i Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj, Grupi ‘FAMA’, Dj Cimi si dhe Blerina Braka.

Sikurse në emisionet e kaluara edhe në këtë emision ka pasur plotë momente interesante dhe befasi, transmeton Gazeta NewBorn.

Fatmir Limaj, ka folur për shumë gjëra dhe për qeverinë e re, pjesë e së cilës do të jetë edhe ai si zëvendëskryeministër i parë.

Ja video:

SHPËRNDAJE