Ndodh e papritura, pajtohen Shkurta me Shyhretin në ahengun e Medës (FOTO/VIDEO)

Shkurte Fejza, Shyhrete Behluli, Motrat Mustafa dhe Gili e shumë artistë e artiste tjerë ishin të ftuar mbrëmë në synetin e djemve të Medës

Pothuajse të gjithë të pranishmit hidhnin foto e video nëpër rrjetet sociale duke treguar se si po kënaqeshin atje.

Edhe motrave Mustafa nuk iu iknin momentet e veçanta e që ato të mos i hidhnin nëpër rrjetet sociale. Në një video dhe në një foto që do t’i shihni më poshtë, ato shfaqen me dy këngëtaret tona shumë të dashura, Shkurte Fejzën dhe Shyhrete Behlulin.

Por, jo bashkë! Në foto i shohim motrat Mustafa, Gilin dhe Shkurte Fejzën, e që dukeshin shumë bukur të veshura.

Ndërsa në videon që më pas ato e hodhën në instastory i shohim së bashku me Gilin por kësaj radhe në vend të Shkurtës ishte Shyhrete Behluli, dhe bashkëshortët e këngëtareve në fjalë.

Atmosfera vërehej se është shumë në nivel, dukej çdo gjë në rregull përveç raporteve Shkurte-Shyhrete të cilat ende nuk dihet nëse janë rregulluar.

Duket se Motrat Mustafa dhe Gili janë ka e luajnë një lojë shumë të mirë, për pajtimin dhe afrimin e këngëtareve Shkurte dhe Shyhrete Behluli.

SHPËRNDAJE