Ndodh mrekullia, rrëzohet aeroplani shpëtojnë të gjithë pasagjerët

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Rojet bregdetare të SHBA-ve kanë shpëtuar 11 persona, pas rrëzimit të avionit në Mumbo të Alaskës, transmeton Klan Kosova.

Asnjë pasagjer nuk ndërroi jetë por disa u plagosën pas rrëzimit të aeroplanit.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Hetuesit po intervistojnë pilotin për të mësuar se si ndodhi aksidenti.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE