Ndodhi edhe kjo! Ja çka i bëri Zoran Zaevi, kryeministrit Haradinaj midis Shkupit (Foto)

Në Shkup sot ka nisur Samiti Digjital ku pjesëmarrës janë liderëve e Ballkanit Perëndimor duke përfshirë edhe kryeministrin e Republikës, Ramush Haradinajn.

Nikoqiri i takimit, kryeministri Zaev ka gjetur një formë interesante që t’i ‘shëtit’ mysafirët nëpër Shkup.

Në autobus ishte edhe deputetja e Partisë Socialiste në Shqipëri, Senida Mesi.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

“Të lidhur së bashku”, ka shkruar Zaev në Facebook.

SHPËRNDAJE