Në aksidentin në Mazgit nuk vdiq shoferja, ja detajet

Në aksidentin në tragjik që ndodhi më herët në Mazgit, portali Veriu.info merr vesh se nuk ka vdekur shoferja e automjetit, por një grua tjetër që ishte pasagjere.

Burime të portalit Veriu.info, kanë konfirmuar se në veturën në fjalë ishin dy gra në ulëset e përparme dhe dy fëmijë në ulëset e pasme.

Merret vesh se automjeti i përfshirë në vetëaksident është me vetura 04 i regjistruar në Rajonin e Prizrenit. /Veriu.info/

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE