Në këto ditë të nxehta aktorja e ”O Sa Mirë” shfaqet zhveshur

Aktorja publikon foto provokative Linda Jarani është ndër aktoret e pëlqyera, e cila me rolin e saj nga seriali ”O Sa Mirë” mori famë edhe më të madhe.

”Shkodranja” për 54 mijë e 800 ndjekësit e saj është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme.

Në këto ditë të nxehta, aktorja ka hedhur në instagram një imazh, teksa shihet e zhvedhur në pjesën e sipërme. Me flokë të lëshuara dredha dhe duke u mbështetur për një mbajtëse, aktorja duket mjaft provokative.

Kjo nuk është hera e parë që ndanë foto të tillë me ndjekësit e saj, ajo muaj më parë kishte ndarë foto të ngjajshme.

Linda kohët e fundit ka vizituar vende të ndryshme, ndër të cilat janë Holanda dhe Belgjika./21Media

SHPËRNDAJE