Kjo vajzë shqiptare tenton t’i jap fund jetës!

Një vajzë e re ka tentuar ditën e sotme ti japë fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt i një pallati.

Siç shikohet edhe nga fotot që po qarkullojnë në rrjetet sociale, vajza është ngjitur mbi një tavolinë në ballkon, vetëm me të mbathura, topless, dhe ka filluar të bërtasë.

Është dashur ndërhyrja e policisë që vajza të mos i jepte fund jetës, ndërkohë që nuk dihen shkaqet e këtij veprimi./opinion

 

SHPËRNDAJE