Ne po ngrihemi, Big Mama shfaqet provokuese në bikini

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia.

Që nga fillimi u bë më e preferuara e publikut , përcjell ORAinfo.

Ajo u bë shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një operacioni dhe largoi kilogramët e tepërt.

Big Mama tani është tejet aktive me projekte të ndryshme në fushën e televizionit.

Këtë kohë ajo po qëndron me pushime në një vend bregdetar dhe sot ajo ka publikuar një foto ku shihet tejet provokuese në bikini.

SHPËRNDAJE