Nëna e Erës ftohet në emision, befason të gjithë me pamjen e saj

Ish këngëtarja Suzana Tahirsylaj-Istrefi, ka vite që e ka lënë krejt pas krahëve muzikën dhe pasionin e saj të madh pëe këngën.

Syzana, punon pranë televizionit publik të Kosovës, “RTK”, ku kontribuon në sektorin e muzikës.

Ajo, po i gëzohet edhe sukseseve të të bijave në muzikë, Nores dhe Eres, qe tashmë është bërë yll me famë ndërkombëtare, shkruan Kosovarja.

Syzana ka kohë që nuk ka pranuar të jetë në media për interviste, e megjithatë televizionit ku punon nuk ia ka bërë zemra ti thotë jo.

SHPËRNDAJE