Nëna e Fjolla Morinës përfundon në spital, këngëtarja ju bën me lot me këtë postim prekës

Këngëtarja Fjolla Morina po përballet me një situatë të pa këndshme.

Nëna e saj është shtrirë në spital dhe këtë e bëri të ditur vetë Fjolla nëpërmjet publikimit të një imazhi në Instastory, shkruan lajmi.net

……………………………………………………………………………………………………………..
Çmendet Morena, heq gjithçka nga trupi për Xhakën dhe Shaqirin

……………………………………………………………………………………………………………..

Në foton e postuar ajo shihet duke e mbajtur dorën e më të shtrenjtës nënë të cilën i lutet Zotit që ta bekojë.

SHPËRNDAJE