Nëna i jep vajzës së vogël pije alkoolike, njerëzit shokohen kur shohin videon

Video që është shfaqur së fundi në rrjetet sociale ka treguar një grua që i jep vajzës së saj të pijë pije alkoolike të llojit ‘Verë’ ka shkaktuar kështu zemërim të madh tek njerëzit.

Në videon e ngarkuar në Snapchat dhe pastaj e shpërndarë edhe në Facebook, është parë shumë herë dhe shfaq gruan e cila i ofron vajzës shishen për të pirë verë, transmeton Indeksonline.

Shumë prej komenteve ishin të tilla si: E tmerrshme, e neveritshme, tronditëse.

Gjesti në fjalë padyshim e ishte e i pavlerë në drejtim të një fëmijë, vajzë e vogël./Indeksonline/

https://metro.co.uk/video/social-media-video-appears-mum-feeding-bottle-wine-toddler-1796426/?ito=vjs-link

SHPËRNDAJE