Nënë e 3 fëmijëve, por Geta Beqa merr gjithë vëmendjen me trupin e saj!

Geta Beqa njihet për linjat e saj trupore të cilat nuk duan koment.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet në një vend bregdetar, e çfarë bie në sy janë format trupore, sidomos të pasmet bombastike.

E veshur me një bluzë të zezë të shkurtër, dhe me tuta të ngushta sportive, kampionja po duket tejet në formë.

“Jeta është lojë. Ne kemi lindur për të luajtur”, ka qenë mbishrimi i fotos.

Beqa e cila para një viti u shpall se kampion bote në fitness, shpeshherë edhe këshillon ndjekësit e saj se si të mbajnë trupin mq në formë, se në cilat ushqime duhet të kenë kujdes.

Ndryshe, sa i përket jetës private, Beqa ka vite që është e martuar dhe ka tre fëmijë./GazetaBlic

SHPËRNDAJE