Nënë e dy vajzave, modelja shfaqet provokuese në plazh

Chrissy Teigen ka realizuar një fotosesion në plazh.

Pak kohë më parë ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj të dytë me këngëtarin e njohur John Legend.

E Chrissy Teigen duket se ka arritur të sjellë trupin e saj në formën e mëparshme.

Ajo ka bërë një sesion fotografish në disa rroba të bardha që i tregojnë për mrekulli trupin, e në të cilat shfaqet shumë joshëse.

Chrissy është një nga nënat e famshme që ndan me ndjekësit e saj çso problem natyral që ka një nënë pas lindjes së një fëmije dhe për përkujdesin që kërkojnë bebet./Gazeta Express/

SHPËRNDAJE