Nervozohet Adem Mikullovci, nuk do ta besoni çka bën pas daljes nga mbledhjea e VV-së (Pamje)

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Adem Mikullovci, teksa ka dalë nga mbeldhja e Grupit Parlamentar të partisë, ka kërkuar që të mos xhirohet nga kamerat që ishin duke pritur jashtë për orë të tëra.

“Mos me xhironi bre hej”, është shprehur Mikullovci në ecje e sipër, shkruan Periskopi.

Pak para Mikullovcit mbledhjen e ka lëshuar edhe deputeti Glauk Konjufca, derisa mbledhja po vazhdon edhe në këto çaste.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵).

SHPËRNDAJE