Nervozohet Fjolla Morina, e shan publikisht ish-të dashurin e Morena Tarakut LIVE

Fjolla Morina më në fund foli hapur rreth konfliktit me Sasha Sobhanin.

Fjolla Morina në një intervistë të fundoit zbuloi shumëçka nga jeta e saj private dhe ajo profesionale.

Meqë ditët e fundit Fjolla Morina ka qenë kryetemë e medieve rozë, kjo për shkak të një konflikti virtual me ish të dashurin e Morena Tarakut, Sasha Sobhanin, në “Mirage” , Fjolla vendosi t’i jap fund diskutimit rreth tij duke i kthyer përgjigjie publike, madje në një moment ajo e shanë Sashën.