Nese e dalloni gruan e dyte per pese sekonda, keni inteligjencë te larte

Artisti gjerman, Jörg Dustervald është i specializuar në këtë gjë. Një nga veprat e tij është bërë tepër e popullarizuar në internet.

Jorg ka postuar këtë foto dhe u ka kërkuar përdoruesve që të gjejnë gruan e fshehur. Një test pamor që është bërë viral. Rehatohuni dhe shiheni me vëmendje.

Por kujdes! Koha është vetëm 5 sekonda.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⬇⬇⬇)

 

SHPËRNDAJE