Newcastle-Arsenal, përfundon gjithçka me një rezultat shokues

Arsenali e ka humbur sfidën ndaj ekipit të Newcastle me rezultat 2-1. Ani pse mysafirët avancuan me golin e Lacazettes që në minutën 14, vendasit nuk u dorëzuan deri në fund.

Për Newcastle shënuan Perez dhe golin e fitores e shënoi,Ritchie./ORAinfo/

SHPËRNDAJE