Nga festa e ditëlindjes, Samanta vesh fustanin pa të brendshme

Samanta Karavella sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush 30 vite.

Këngëtarja, sapo ka publikuar foto nga festa e ditëlindjes.

Samanta, shihet se ka zgjedhur një fustan të gjatë me ngjyrë të zezë duke e kombinuar me një palë këpucë me po të njëjtën ngjyrë. Ajo se çka u veçua nga fotoja e artistes shqiptare ishte se ka veshur fustanin pa të brendshme.

‘Vajza e ditëlindjes’, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Samanta mori urime të shumta nga miqt, kolegët dhe fansat për ditëlindjen e 30-të.

View this post on Instagram

Birthday Girl 🎈

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

SHPËRNDAJE