Nga karantina, Enca nuk ndalet së provokuari

Enca Haxhia padyshim se është një nga këngëtaret më të përfolura nëpër mediat rozë dhe nga publiku.

Kjo për shkak se ajo vazhdimisht publikon fotografi provokative nëpër rrjetet sociale si dhe paraqitjet e zjarrta nëpër videoklipet e këngëve të saj.

Ajo edhe nga karantina duket se nuk e ka harruar ‘zanatin’, duke publikuar disa fotografi mjaft të ‘nxehta’.

Madje së fundmi ajo ka ‘çmendur’ fansat e saj me një paraqitje vetëm në bikini, duke shfrytëzuar një fotografi nga deti, për të provokuar miliona ndjekës të saj në Instagram.