Ngjarje e rëndë: Mermeri bie nga kamioni dhe godet veturën (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në rrugën Lushnje-Berat. Siç shihet në videon që sjell Lapsi.al një pllakë mermeri ka rënë nga kamioni, duke goditur një automjet tjetër tip ‘Peugot’, brenda të cilit udhëtonin katër veta.

Në pamje duket që makina është dëmtuar shumë, por s’ka ende një konfirmim nëse ka patur apo jo viktima.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shkëputja e mermerit nga kamioni, duke mos qenë i lidhur si duhet. Shihni pamjet e rënda.

SHPËRNDAJE