Ngjarje e rëndë, vetura merr flakë në ecje, 2 persona brenda saj, një ndërron jetë

Një makinë është përfshirë nga flakët në fshatin Vllahat, në Delvinë.

Mësohet se brenda saj ndodhej një person, i cili është nxjerrë me shpejtësi dhe është dërguar në spital.

Ende nuk dihet gjendja e personit, apo shkaqet e zjarrit, por policia dhe zjarrëfikësja ndodhen në vendngjarje duke punuar për shuarjene flakëve.

Ora raporton se dyshohet se brenda makinës është edhe një tjetër person i cili u dogj i gjallë.

SHPËRNDAJE