Ngjarje e turpshme: Ja çfarë i bëri burri, gruas së tij!

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të nacionalitetit serb në Leposaviq, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Rasti ka ndodhur mbrëmë, thuhet në raportin e sotëm të Policisë së Kosovës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari do të mbahet në stacion derisa të këndellet jo më shumë se 6 orë dhe do të lirohet në procedurë të rregullt.

SHPËRNDAJE