Ngjarje e turpshme ka ndodhur në Prishtinë!

Në Prishtinë, një femër është sulmuar fizikisht nga burri i saj me të bijën. Viktima nga sulmi është lënduar dhe ka pranuar tretman mjekësor në QKUK.

“Prishtinë, më 07.09.2017-09:00. Viktima femër K-Shqiptare ka raportuar  se është sulmuar fizikisht nga burri i saj mashkull K-Shqiptar dhe vajza femër K-Shqiptare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QKUK”, thotë policia.

Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregull./Veriu.info/