Ngjarje tronditëse në Prishtinë, ja detajet …

Një degë e “Western Union” është gabitur sot në Prishtinë. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se dega e “Western Union” në Rrugën B, në Prishtinë është sulmuar nga disa persona të maskuar dhe të armatosur.

Ende nuk ka informacione zyrtare nga Policia e Kosovës për shumën e parave të grabitura as për persona të identifikuar. Indeksonline ka tentuar të flas me zyrtarët për informim në polici, por kontakti me ta aktualisht është i pamundur. (Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë)