Nisin pushimet për Rinën, duket kaq tërheqëse dhe joshëse

Është kjo rep artistja e cila tashmë ka arritur një famë të madhe falë punës dhe angazhimit të saj në skenën muzikore.

Fjala është për Rina Balaj, e cila nga hitet e saja ka arritur të mbledhë një numër të madhë të fansave.

Mirëpo, këngëtarja arrinë që edhe përmes paraqitjes së saj të mbaj afër vetës ndjekësit e saj.

Përmes llogarisë së saj Instagram, ajo shfaq imazhe tejet tërheqëse dhe joshëse ku merrë vëmendjen e shumë kujt.

I tillë ishte postimi i fundit në Instastory, ku Rina duket se vetëm sa ka filluar pushimet dhe duket kaq e bukur dhe bombastike në përmasat e saja trupore.

Kujtojmë që Rina është e angazhuar edhe në projektet e saja muzikore, ku projekti i saj i fundit është bashkëpunimi me Koston, këngë kjo e titulluar ‘Ideal’, e cila ka arritur klikime mjaftë shumë.