Një boksiere e rrezikshme dhe joshëse si Eni Koçi (Foto/Video)

Ajo është një nga këngëtaret më atraktive shqiptare.

Eni Koçi edhe një herë ka treguar anën e saj atraktive dhe të rrezikshme.

Bukuroshja në një kampanjë është shfaqur mjaft joshëse teksa në ring shfaqet e djersitur dhe me doreza boksi.

Eni duket si boksiere mjaft e rrezikdhme, por edhe mjaft seksi.

Këngëtarja besohet se është në një lidhje me reperin e njohur, Genc Prelvukaj.

Ata prej kohësh po shijojnë një romancë së bashku dhe madje kanë realizuar edhe dy videoklipe bashkë.

Këngëtarja është motra e këngëtares tjetër, Gretës, me të cilën kanë edhe një sipërmarrje së bashku. /Telegrafi/

SHPËRNDAJE