Një femër ‘hot’ si Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e re dhe e talentuar Beatrix Ramosaj njihet për këngët që sjellë.

Përpos kësaj ajo është një femër që karakterizohet me bukurinë dhe linjat bombastike trupore.

Ajo edhe njëherë e ka dëshmuar se është një vazjë mjaft ‘hot’ me anë të paraqitjes së fundit në llogarinë e saj në Instagram.

Me paraqitjet që bën, Beatrix ka arritur të ndiqet nga afër 500 mijë fansa. /Indeksonline/