Një grua kaq e zonja si Teuta, ka përgatitur edhe këtë ushqim për burrin

Aktorja e mirënjohur kosovare, Teuta Krasniqi po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik.

Përveç për profesionin e saj, Teuta është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Teuta tani jeton me burrin dhe dy vajzat e saj.

Ajo asnjëherë nuk heziton të na tregojë sa grua e zonja është.

Sot, burri i saj, Adonisi ka publikuar një foto me të cilën tregon se Teuta ka përgatitur edhe turshi për të.