Një italiane super seksi: Nuk ka lindur ende nëna dikë me këto vithe |VIDEO

Italiania Silvia Caruso është ylli i ri i Instagramit, ndërsa vëmendjen e publikut e ka marrë me fotografitë seksi. Si “armë të fortë” të sajën i ka të pasmet.

Atë veç më po e adhurojnë të gjithë dhe e gjithë bota ka filluar të flas për 20 vjeçaren Caruso, transmeton gazetametro.net

Kisses to the haters that say is photoshop 👌😘 bikini 👙:@coulbourne #silvailicius #silviacaruso

A post shared by Silvia Caruso (@silvialicius) on

Përveç modelingut, 20 vjeçarja merret edhe me moderim dhe me sukses e udhëheq “Blogun “ e udhëtimeve./gazetametro.net

SHPËRNDAJE