Një nuse si Agnesa Vuthaj, pozon me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur

Agnesa Vuthaj është ndër femrat më të bukura në Kosovë.

Ajo ishte miss e tashmë ka një biznes të vetin me të cilin merret tërë kohën.

Vuthaj ka një numër të madh të ndjekësve të cilët nuk i lë asnjëherë pasiv.

Gjithmonë shfaqet e veshur me shumë stil.

E së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion në të cilin shihet me fustan nusërie, ndërsa sonte është shfaqur edhe me një veshje tradicionale me të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE