Një tjetër aksident, vetura e KFOR-it, rrokulliset në autostradë

Këtë të shtunë ka qenë shqetësues numri i aksidenteve të komunikacionit që ndodhën, e njëri nga ta me tre të vdekur.

Një aksident tjetër,pa të lënduar ka ndodhur para pak minutash në rrugën Lipjan-Ferizaj

Është veturë civile e KFOR-it amerikan.

Me të marrë informatën, në vendin e ngjarjes kanë dal ekipet policore dhe po merren me rastin.

SHPËRNDAJE