Një tjetër femër po spikat në Instagram (FOTO)

Victoria Lomba, është një nga modelet e Instagramit që po spikat në këtë rrjet social.

Braziliania njihet për format e saj bombastike, të pasmet dhe gjoks të bollshëm.

Ajo është e njohur për ekspozimin e tepruar të formave trupore.

Lomba konsiderohet si modelja me të pasmet më të mëdha në Instagram, edhe pse nuk i ka natyrale.

Modelja e Instagramit, njëherësh njihet edhe si modele e palestrës.

SHPËRNDAJE