Një tjetër tërmet godet Shqipërinë!

Stuhi dhe tërmet.

Shqipëria nuk po gjen qetësi nga lëkundjet sizmike, ndërkohë që kanë nisur edhe stuhitë e shiut.

Një tjetër tërmet 5.1 ballë është regjistruar në vendin tonë rreth orë 21:30 të së enjtes, duke mbajtur në panik qytetarët.

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE