Njeriu i Vuçiqit në panik: Shteti i thellë i Amerikës vepron në Kosovë dhe po bën gjithçka që Serbia t’i humbë të gjitha

Deputeti dhe anëtari i partisë SNS të Aleksandar Vuçiqit, Milovan Drecun, është shprehur i shqetësuar në lidhje me angazhimin amerikan në Kosovë, shkruan Veriu.Info

Në një intervistë në një nga televizionet serbe, Drecun tha se Amerika po bën gjithçka që Serbia të humbë gjithçka në Kosovë.

“Shteti i thellë i Amerikës vepron në Kosovë dhe po bën gjithçka që Serbia t’i humbë të gjitha”, tha Drecun në një paraqitje televizive. /Veriu.Info

SHPËRNDAJE