Njihuni me Kim Kardashianin nga Kosova, ajo është një ‘bombë’ e vërtetë!

Krahas muzikës ajo njihet edhe për linjat e saj bombastike.

Madje ajo në pamje dhe me linja trupore ngjan me femren me të famshme në botë, Kim Kardashian.

Këtë ngjashmeri e vëreni edhe në fotot e fundit të postuara nga këngëtarja kosovare

Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan e shumë provokuese. Në këto foto, Flaka ngjason shumë me yllin botëror.

A është Flaka ‘Kim Kardashian’ i Kosovës?! /ORAInfo/