Njihuni me Shera Behramin: Volejbollistja joshëse e KV Skenderaj

Shera Behrami është kapitenja e ekipit të volejbollit nga Skenderaj, e cila përveç që është lojtare e mirë ajo është edhe joshëse.

Rreth një muaj më parë ekipi i Skenderajt në konkurencën e femrave, ka arritur të fitoj kupën e volejbollit në finale kundër skuadrës së M-Technologie.

Muaj më parë ky ekip ishte në prag të shuarjes, mirëpo falë sponsorve arriti të ngjallej dhe të fitonte tituj.

Për t’i ndihmuar skuadrës, aty ka qenë edhe kapitenja Shera Behrami, e cila bën një lojë të shkëlqyer.

Behrami përveç që është lojtare e mirë, ajo komentohet mjaft shumë edhe për linjat e saj trupore e cila është mjaft joshëse.

Më poshtë keni disa fotografi të saj. /gazetametro.net

SHPËRNDAJE