Njihuni me vëllaun e motrave Mustafa, ja si e urojnë motrat për ditëlindje

Safetja dhe Sahidja janë dy nga Motrat Mustafa, këngëtaret shumë të njohura dhe të dashura për publikun tonë, e sidomos atë të muzikës popullore.

Të dyja janë shumë aktive me projekte muzikore dhe mjaftë të pranishme në organizime e ahengje familjare.

Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale me postime nga të ndryshmet.

Sot vëllau i tyre feston ditëlindjen, e motra Lulja e ka uruar atë me një foto në instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE