Njomza publikon foto me vajzën e saj bukuroshe nga dasma, po duket si të ishin motra

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me vajzën e saj, ku të dyja po duken shumë bukur.

Njomza dhe Elira nuk po duken si nënë e bijë, por si të ishin motra.