Nora Istrefi bëhet një zeshkane bombastike

Nora Istrefi ka ndërruar ngjyrën e flokëve.

Këngëtarja seksi tashmë është bërë zeshkane.

Nora Istrefi ka ndërruar ngjyrën e flokëve dhe është shfaqur bombastike edhe në këto të fundit, pamja e së cilës është për tu admiruar me një stil të ri me flokë të gjata.

Nora cilësohet të jetë njëra nga mamatë më seksi të estradës, e cila tashmë ka një vajzë të quajtur Renee.

SHPËRNDAJE