Nora Istrefi duket pa disponim në këtë foto me vajzën

Nora Istrefi dëshpron në këtë foto me vajzën.

Njihet si njëra ndër femrat më joshëse të estradës për shkak të linjave perfekte të trupit.

Këngëtarja Nora Istrefi ka qenë ndër femrat më të përfolura kohëve të fundit për shkak të jetës private, shkruan Kosovarja.
Ajo u nda nga bashkëshorti Robert Berisha pas disa viteve martesë nga e cila kanë edhe Reneen, vajzen e tyre.

Çifti janë ndarë me mirëkuptim dhe tashmë kanë mbetur shokë të mirë e prindër të Renees.

Ata po vazhdojnë jetën e tyre në rrugë të ndryshme, por të lumtur, siç po thonë.

Nora nuk po i ndalë pozat joshëse në rrjetet sociale ku po merr komente të shumta nga ndjekësit.

Derisa e shohim atraktive dhe tejet bukur, kjo foto e saj me Reneen dëshpron. Nora në këtë imazh duket krejt ndryshe saqë nuk njihet. Vlerësojeni!

SHPËRNDAJE