Nora Istrefi e merr Reneen dhe shëtit me bikini, ju ‘çmend’ me format trupore

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme.

Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë)

Sot ajo publikoi një fotografi në të cilën shihet me bikini dhe po mbanë në krahë vajzën e saj, Renee./ORAvip/

SHPËRNDAJE