Nora Istrefi mahnitëse në fustanin e verdhë

Nora Istrefi duket magjepsëse me paraqitjen e fundit.

Nora Istrefi vazhdon të jetë një prej emrave më të kaluar në mediat rozë, kjo për shkak të paraqitjeve brilliante të këngëtares.

Grimeri Arbër Bytyqi, ai i cili ka ndarë disa imazhe të artistes 34 vjeçare, e cila dukej tejet elegante dhe plot sharm në veshjen e zgjedhur dhe grimin e aplikuar.

Nora është nënë e një vajze dhe shquhet për fizikun e përkryer që shumë vajza të reja kanë qëllim të posedojnë linja të tilla.

SHPËRNDAJE