Nora Istrefi plot natyralitet, ja si dukej para disa vitesh

Nora Istrefi e ka nisur në moshë të re karrieren muzikore.

Nora, si adoloshente u shfaq në skenë dhe menjëherë i shkrepi e u bë e famshme, shkruan Kosovarja.

E bukur atëherë, e bukur tani, ndonëse me kalimin e viteve pamja e saj e jashtme ka pësuar mjaftë ndryshime.

Këngëtarja dikur ishte “e mbushur”, më pas u dobësua, e tutje mendoj që ka ende për të ndryshuar dhe nuk e la vetën në natyralitet.

Nora Istrefi ka bërë disa ndryshime në fytyrën e saj, që megjithatë e kanë zbukuruar edhe më shumë.

SHPËRNDAJE