Nora Istrefi vishet me fustan të ngushtë, barku i saj merr gjithë vëmendjen

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto shfaqet e veshur me fustan të ngushtë e të gjatë.

E gjithë vëmendjen e merr barku i saj ‘petë’.

Në këto imazhe, shihet se Nora ka humbur goxha peshë.