Nora publikon foto hot, Roberti nuk përmbahet në reagimin e tij (Pamje)

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e pëlyqer kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikor.

Nora para pak javëve është ndarë nga Robert Berisha, me të cilin ishte e martuar për disa vite.

E duket se tani ajo e ka marrë vetën dhe ka nisur të shijojë jetën. Se fundmi Nora ka publikuar një foto ku shfaqet super joshëse.

E kjo foto duket se e ka ngacmura imagjinatën e ish-burrit. Roberti nuk e ka përmbajtur vetën duke e pëlqyer foton ku Nora po duket super hot.

A i ka rënë pishman Roberit që është ndarë nga Nora?

SHPËRNDAJE