Nora shfaqet e veshur me fustan provokues, gjoksi i saj merr gjithë vëmendjen

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e pëlyqer kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikor.

Nora para pak javëve është ndarë nga Robert Berisha, me të cilin ishte e martuar për disa vite.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot Nora ka publikuar një video nga Vetura. E veshur me fustan të ngushtë dhe provokues, gjoksi i saj merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

VIDEO

SHPËRNDAJE